Przejdź do treści


Wsparcie dla przedsiębiorców – Konferencja biznesowa w Ratuszu

Ratusz w Nowym Sączu - Fot. Maciej Berowski

Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak i prezes Stowarzyszenia Vesna Bożena Malaga-Wrona zapraszają lokalnych przedsiębiorców i otoczenie biznesu do wzięcia udziału w konferencji biznesowej, która odbędzie się w czwartek 24 sierpnia o godz. 11:00 w sądeckim ratuszu.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu pn. “Mielizny i wyzwania małych i średnich przedsiębiorstw”, który jest współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego i Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA.
Spotkanie będzie okazją aby dowiedzieć się jakie działania wspierające przedsiębiorczość podejmuje Prezydent Nowego Sącza. Omówione zostaną także zagrożenia wynikające z prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej. Zaproszeni eksperci wskażą między innymi gdzie szukać i jak skutecznie pozyskiwać środki finansowe na rozwój przedsiębiorstwa oraz jak budować wartość firmy na pokolenia z wykorzystaniem najnowszych trendów w komunikacji internetowej. Organizatorzy zaplanowali także czas na rozmowy i wymianę doświadczeń podczas lunchu, którym zakończy się konferencja.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konferencji proszone są o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 22.08.2017 na adres e-mail: biuro.vena@gmail.com lub pod numerem tel. 604 240 442

 Konferencja biznesowa - Program

/źródło: UM NS