Przejdź do treści


Nowe otwarcie MEDIA MARKT w Nowym Sączu

Media Markt w Nowym Sączu jest od prawie 10 lat pierwszym adresem dla mieszkańców miasta i okolic, pod którym poszukują nowoczesnych i funkcjonalnych urządzeń do wyposażenia domu czy biura. W najbliższy piątek, 14 października, nastąpi nowe otwarcie sklepu, zlokalizowanego przy ul. Tarnowskiej 33. Najbardziej popularne w mieście miejsce inspiracji i zakupów nowoczesnej elektroniki zostało unowocześnione oraz dopasowane do oczekiwań i potrzeb klientów. Zyskało nie tylko nowy wygląd, ale też jeszcze lepszą funkcjonalność.

Oferta rynku elektroniki użytkowej podlega ciągłym, dynamicznym zmianom. Jego rozwój, innowacyjność produktów i rozwiązań technologicznych jest bezpośrednio związana z modyfikacją oczekiwań konsumentów. Niegdyś domeną branży był sprzęt RTV i AGD, dziś natomiast coraz intensywniej korzystamy z urządzeń mobilnych i cyfrowych. Według wyników badania „POLSKA.JEST.MOBI 2015” niemal 60% osób w Polsce posiada smartfony, a ponad 20% tablety. MEC Mobile Report 2015 dowodzi, że już blisko 80% polskich internautów loguje się do sieci głównie za pomocą smartfonów.

Media Markt spełnia oczekiwania klientów, ulegające modyfikacji wraz z intensywnym postępem na rynku elektroniki użytkowej. Działając elastycznie, planuje swoją strategię rozwoju tak, aby konsumenci mogli w pełni korzystać z nowoczesnych rozwiązań. – mówi Andrzej Sobolik, Członek Zarządu/Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt. – Inwestycje w modernizację istniejących powierzchni handlowych oraz rozwój internetowego kanału sprzedaży pozwalają na wyeksponowanie cieszących się coraz większą popularnością innowacyjnych produktów z zakresu nowoczesnych technologii, w sposób ułatwiający poznanie ich zalet i swobodne wypróbowanie funkcji.

Dzięki modernizacji zakupy w Media Markt są jeszcze bardziej komfortowe. Przebudowany i unowocześniony Media Markt w Nowym Sączu zajmuje powierzchnię całkowitą ok. 3 600 m2. Sklep oferuje pełen wybór urządzeń i rozwiązań mobilnych oraz praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów. Klienci znajdą w nim również bogatą ofertę urządzeń i akcesoriów do wyposażenia domu oraz biura, m.in. sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audio-video, sprzęt biurowy, a także szeroką gamę produktów z segmentu AGD.

Naszym celem jest, aby centrum Media Markt stało się dla mieszkańców miasta miejscem odkrywania i poznawania technologii, pokazywało jak wiele przyjemności może ona dostarczyć, ułatwiając codzienne życie i wspierając rozwój pasji. – mówi Dariusz Łysikowski, Dyrektor Marketu Media Markt w Nowym Sączu. – Kompleksowość świadczonych usług jest wyróżnikiem sklepów Media Markt, a nasi pracownicy są zawsze gotowi do udzielenia wsparcia klientom, zatem serdecznie zapraszam do korzystania z pełni naszej oferty.
Przy zakupie sprzętu można tu skorzystać z oferty ratalnej, wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja +, skorzystać z usługi pomocy informatycznej Power Service. Na miejscu można również odebrać sprzęt zamówiony w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl. W markecie Media Markt można zostawić zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny, zgodny z oferowanym asortymentem, nawet jeśli nie zakupiło się nowego.

Nowemu otwarciu towarzyszy ciekawa oferta najnowszych technologii ze wszystkich kategorii produktowych, np. :
– Telewizor Philips LED 40” za 999,- zł;
– Notebook Lenowo 100-15BID za 1499,- zł;
– Chłodziarko-zamrażarka Samsung w cenie 1499,-zł;
– Pralka Beko 1000 obr./min za 749,- zł;
– Kuchenka mikrofalowa z grillem OK. za 169,- zł;
– Odkurzacz bezworkowy Samsung za 199,- zł;
– Smartfon Samsung Galacy J3 za 599,-zł;
– Zewnętrzny dysk twardy Seagate EXPANSION 1TB za 199,- zł;

Sieć Media Markt, będąca liderem rynku elektroniki użytkowej w Polsce, konsekwentnie realizuje strategię rozwoju wielokanałowego, zakładającą dotarcie z ofertą nowoczesnej elektroniki do jak najszerszego grona klientów. Marka posiadając obecnie 58 sklepów inwestuje w internetowy kanał sprzedaży, otwierając jednocześnie kolejne sklepy stacjonarne zarówno w dużych aglomeracjach, jak i lokalizacjach poniżej 100 000 mieszkańców. Kolejny sklep marki zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku w Piasecznie.

Informacje dodatkowe:

Wioletta Batóg
Rzecznik Prasowy Media Saturn Holding Polska Sp. z o. o.
Tel.: 022 517 11 86
e-mail: batog@media-saturn.com
www.mediamarkt.pl
facebook.com/MediaMarktPolska