Choć jest już styczeń to zdaje się że zima zdołała po raz kolejny zaskoczyć drogowców. Dodatnie temperatury i wyjątkowo przyjazna jak na tę porę roku aura,najwyraźniej zdołały uśpić czujność służb odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie sądeckich ulic i chodników. W niedzielny wieczór wszystkie ulice miasta począwszy od Lwowskiej, Jagiellońskiej, Długosza, Alei Wolności, Królowej Jadwigi a skończywszy na małych osiedlowych dróżkach pokryte były grubą warstwą lodu, co spowodowało ich niemal całkowity paraliż, trudności w poruszaniu się po ulicach miały także karetki. Na portalach społecznościowych momentalnie pojawiły się zdjęcia i filmy przedstawiające ulice Nowego Sącza pokryte lodem oraz ostrożnie poruszające się po nich samochody. Nie zabrakło także, co zrozumiałe, komentarzy krytykujących osoby odpowiedzialne za utrzymanie dróg.
Lodowisko na Sądeckich ulicach

Przeczytaj także
„Boeing, Boeing” wraca na scenę. Komediowy hit już 14 maja w MOK
Widowiskowa komedia „Boeing, Boeing” ponownie zagości na scenie. Szybkie tempo, błyskotliwe dialogi i zmieniona obsada sprawią, że nawet znana historia może zaskoczyć widzów.
Konkurs „Nowy Sącz w obiektywie” – trwa nabór prac
Trwa nabór fotografii do kolejnej edycji konkursu „Nowy Sącz w obiektywie”, którego celem jest dokumentowanie miasta, jego przestrzeni oraz wydarzeń tworzących codzienność minionego roku. Konkurs…
Zmiana objazdu ulicy Kilińskiego dla kilkunastu linii MPK
Od piątku, 17 października 2025 roku, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne wprowadza zmianę w organizacji ruchu autobusów kursujących ulicą Kilińskiego. Nowy objazd obejmie aż jedenaście linii autobusowych,…