Materiał przygotowany przez mgr Wojciecha Wysowskiego z Zespołu Szkół nr 4 w Nowym Sączu we współpracy z Urzędem Miasta.
Korki od Prezydenta – Język Polski
Przeczytaj także
Nauka i przemysł przy jednym stole. Trzy dni konferencji GREEN 2026 w Rytrze
Przez trzy dni w Rytrze spotkali się naukowcy, inżynierowie, eksperci branżowi i samorządowcy z kraju i zagranicy. Konferencja GREEN 2026, przygotowana przez Akademię Nauk Stosowanych… Nauka i przemysł przy jednym stole. Trzy dni konferencji GREEN 2026 w Rytrze
Prezydent odznaczył wieloletniego dyrektora Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych
Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta prezydent Ludomir Handzel wręczył Mały Denar Świętej Małgorzaty Walentemu Szarkowi, wieloletniemu dyrektorowi Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych, który w styczniu przeszedł na… Prezydent odznaczył wieloletniego dyrektora Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych
Zajęcia dodatkowe w przedszkolu. Jak zabawa staje się edukacją?
Zajęcia dodatkowe w przedszkolu stanowią istotny element wspierający wszechstronny rozwój dziecka. Oprócz realizacji podstawy programowej, wiele placówek oferuje różnorodne aktywności, które rozwijają umiejętności społeczne, poznawcze… Zajęcia dodatkowe w przedszkolu. Jak zabawa staje się edukacją?