Przejdź do treści


Ferie zimowe w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu

Miasteczko Galicyjskie

15 stycznia rozpoczęły się ferie zimowe, dla uczniów z czterech województw. Uczniom mieszkającym w Małopolsce przypadły dwa ostatnie tygodnie wyznaczonego okresu (12 – 25 luty). To doskonała okazja, aby skorzystać ze specjalnej oferty zajęć warsztatowych w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu.

W ramach specjalnej oferty proponowane są różnorodne warsztaty, które pozwalają rozwijać artystyczne zainteresowania:

MAGICZNE DRZEWO – Tworzenie Ozdoby Ściennej
Uczestnicy będą mogli nauczyć się tworzenia pięknych ozdób ściennej przy użyciu sznurka jutowego, drutu i drewnianej obręczy. Własnoręcznie wykonane drzewo, ozdobione mchem chrobotkiem, stanie się niepowtarzalnym elementem wnętrza.

CUKROWE POSTACIE BAJKOWE – Warsztaty Cukiernicze
Słodka przygoda czeka na uczestników, którzy będą mogli tworzyć postacie z ulubionych bajek za pomocą masy cukierniczej. To nie tylko zajęcia kulinarno-artystyczne, ale także możliwość stworzenia własnego bohatera z cukrowej krainy.

FILCOWANIE NA SUCHO – Tworzenie Form z Filcu
Tajniki filcowania na sucho zostaną ujawnione, a uczestnicy odkryją, jak za pomocą specjalnych igieł i techniki aplikacji stworzyć trójwymiarowe figurki, biżuterię czy unikatowe dodatki.

Cena warsztatu wynosi jedynie 25 złotych od osoby, a minimalna liczba uczestników to 10 osób.

Aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować miejsce, zainteresowani mogą skontaktować się pod numerami telefonu: 18 444 35 70 lub 18 441 02 10, bądź wysłać wiadomość na adres e-mail: kasamg@muzeum.sacz.pl

Plakat ferie Miasteczko Galicyjskie