Przejdź do treści

30 nowych miejsc żłobkowych z dofinansowaniem z programu MALUCH+ w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku MISIEK

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek MISIEK na ul. Klasztornej w Nowym Sączu postanowiło podjąć się wyjątkowego przedsięwzięcia – Utworzenia 30 nowych miejsc żłobkowych z dofinansowaniem z rządowego Programu MALUCH+.

Program MALUCH+ to inicjatywa rządu, mająca na celu wspieranie placówek opiekuńczo-wychowawczych w tworzeniu nowych miejsc żłobkowych oraz obniżeniu opłat za opiekę nad dziećmi. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek MISIEK postanowiło skorzystać z tej szansy, by jeszcze lepiej spełnić potrzeby dzieci oraz ich rodziców.

Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu od 1 lutego 2024 roku w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku MISIEK na ul. Klasztornej w Nowym Sączu uruchomionych zostanie dodatkowych 30 miejsc dla dzieci w wieku żłobkowym. To jednak nie koniec dobrych wiadomości, gdyż dzięki uzyskanemu dofinansowaniu do funkcjonowania 30 miejsc opieki nad dziećmi, rodzice będą ponosić niższe opłaty za pobyt dziecka w placówce.

Aktualnie trwa nabór na wolne miejsca w Żłobku, decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: https://misiek-klasztorna.pl/formularz-zgloszeniowy-do-zlobka/

/fot. Kamil Bańkowski