Przejdź do treści


Akademickie klimaty w Nowym Sączu

Targi Uczelni Wyższych

Bogata oferta edukacyjna czołowych polskich uczelni oraz szereg dodatkowych atrakcji dla przyszłych studentów – tak będzie wyglądać 19 edycja Sądeckich Targów Uczelni Wyższych które zaplanowano już w środę, 1 marca w hali MOSiR.
W tym roku na targach swoją ofertę edukacyjną zaprezentuje ponad 30 wystawców. Pojawią się m. in. przedstawiciele uczelni technicznych, pedagogicznych czy rolniczych. – W większości będą to reprezentanci krakowskich szkół wyższych, ale mamy także wystawców z innych miast Polski, na przykład Katowic, Kielc czy Lublina – informuje Artur Franczak ze Stowarzyszenia Profesjonalnego Samorządu. W hali MOSiR-u nie zabraknie także doradców zawodowych, którzy pomogą zainteresowanym osobom określić własne predyspozycje i preferencje edukacyjne oraz podpowiedzą jaką dalszą drogę kształcenia najlepiej wybrać.
Tradycyjnie do pracy w służbach mundurowych namawiać będą żołnierze z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nowym Sączu oraz przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Sądeckie Targi Uczelni Wyższych odbędą się 1 marca (środa, od g. 10 do 14) w hali MOSiR w Nowym Sączu.
Więcej szczegółów oraz pełna lista wystawców pod linkiem: https://www.facebook.com/events/1571839686176680/
Targi Uczelni Wyższych poprzedzi Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych, która odbędzie się 28 litego w hali MOSiR przy ulicy nadbrzeżnej 34 w Nowym Sączu.
Sądecki Jarmark Edukacyjny