Przejdź do treści

Sądecka Jesień Kulturalna od 4 do 25 października 2020

W dniach od 4 do 25 października w ramach Sądeckiej Jesieni Kulturalnej odbędzie się 35 spektakli teatralnych oraz 14 koncertów muzycznych. Szczegóły festiwalu na dzisiejszej konferencji prasowej zaprezentowała zastępca prezydenta Magdalena Majka oraz dyrektor MOK Benedykt Polański.

– Chcemy dokonać oficjalnej prezentacji wydarzenia, o którym już od dawna w Nowym Sączu słychać – powiedziała zastępca prezydenta Magdalena Majka. – Oczywiście mówimy o Sądeckiej Jesieni Kulturalnej.

Sądecka Jesień Kulturalna organizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zastąpi Jesienny Festiwal Teatralny. Jak zapewniają organizatorzy – Jest to całkowicie nowa formuła festiwalu, którego oferta została poszerzona o sporą ilość koncertów muzycznych. Nowy Sącz w tym roku zaszczycą swoją obecnością uznane sławy polskiej sceny i estrady. Na deskach MOK-u wystąpią między innymi: Patricia Kazadi, Rafał Cieszyński, Cezary Żak, Hanna Śleszyśka i Michał Piela.

Repertuar Sądeckiej Jesieni Teatralnej można zobaczyć na stronie internetowej www.sadeckajesienkulturalna.pl.

Czy Sądecka Jesień Kulturalna się odbędzie?

Ze względu na obostrzenia związane z pandemia koronawirusa sprzedaż biletów została wstrzymana. Władze miasta i organizatorzy liczą jednak na to, że Nowy Sącz wyjdzie z czerwonej strefy i obostrzenia zostaną złagodzone.