Przejdź do treści


“Trochę więcej Miłości proszę…” spektakl poetycko–muzyczny w wykonaniu TEATRU Robotniczego im. Bolesława Barbackiego

"Trochę więcej Miłości proszę..."

Już 19 maja odbędzie się 374. premiera w Miejskim Ośrodku Kultury, którego głównym tematem będzie miłość. Spektakl poetycko-muzyczny, zatytułowany “Trochę więcej Miłości proszę…”, przeniesie widzów w fascynującą podróż przez krainę uczucia, inspirując się miłosnymi uniesieniami wielkich poetów.

Scenariusz i reżyserię przedstawienia powierzone zostały utalentowanemu artyście, Rafałowi Sadowskiemu. Na scenie wystąpią Halina Lenartowicz, Joanna Tobiasz, Julia Wójs, Ewelina Życzkowska, Daniel Kmak, Kamil Maj, Grzegorz Racoń oraz Rafał Życzkowski. Opracowanie muzyczne powierzono Marii Laskosz, która wraz z zespołem muzycznym w składzie: Maria Laskosz, Eugeniusz Maksymczuk, Grzegorz Racoń oraz Ireneusz Szafrański, stworzy niezapomniane muzyczne doznania.

Spektakl zapowiada się jako słowno-muzyczna podróż po krainie zwanej MIŁOŚCIĄ. Publiczność będzie miała okazję odwiedzić najpiękniejsze regiony tego uczucia, takie jak marzenie, spotkanie, tęsknota, bliskość, pragnienie oraz intymność. Jednak nie zabraknie również miejsca dla mniej przyjaznych emocji, jak niepewność czy rozczarowanie.

Premiera spektaklu odbędzie się 19 maja o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. Jednak już dzień wcześniej, 18 maja o godzinie 18:00, zaplanowana została przedpremiera. Bilety na oba wydarzenia są dostępne na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu. https://www.mok.nowysacz.pl/repertuar/troche-wiecej-milosci-prosze/

/źródło: MOK