Przejdź do treści


Dzień Dziecka w Muszynie

2 i 3 czerwca 2017 r. w Muszynie odbędzie się Międzynarodowy Dzień Dziecka. Na imprezę zaprasza starosta nowosądecki Marek Pławiak i burmistrz Muszyny – Jan Golba.
Na piątek, 2 czerwca, zaplanowano Międzynarodowy Turniej Piłkarski z okazji Dnia Dziecka MUSZYNA 2017. Wystąpią drużyny dziecięce z roczników 2007, 2008, 2009 oraz młodsi z Rumunii, Serbii, Słowacji i Polski. Uroczyste otwarcie imprezy na stadionie MKS Poprad Muszyna, ul. Słoneczna 1 – o godz. 10.
Natomiast w sobotę, 3 czerwca, w Amfiteatrze Zapopradzie w Muszynie odbędzie się Dzień Dziecka. Początek o godz. 15. W programie m.in.:

  • godz. 15 – Uroczyste wręczenie pucharów, medali i dyplomów uczestnikom turnieju
  • godz. 16 – Koncert zespołu „Popradzkie Smyki”
  • godz. 16.30 – Plenerowa szkoła tańca i prezentacje zespołu „Freaks”
  • godz. 17.30 – Występ laureatów Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Muszyńskie Nutki” oraz zespołów wokalnych: „Niebieskie dzwoneczki”, „Złote Nutki”, „Rozśpiewane Nastolatki”
  • godz. 18.30 – Pokazy tańca BREAK-DANCE – BUTTERFLY CREW i FANATIC SQUAD – wystąpią laureaci ogólnopolskiej BREAKMANII
  • godz. 19.00 Koncert zespołu BUSKERS BAND

Ponadto: kolorowy cyrk – Krakowski Teatr Uliczny „Scena kalejdoskop” – interakcyjna zabawa prowadzona przez wesołych klownów i szczudlarzy, malowanie twarzy, wykonywanie kolorowych fryzur, zabawy z chustą Klanzy, pokazy łucznicze, wybijanie dukatów muszyńskich, pokazy ratownictwa medycznego, słodkie niespodzianki rozdawane przez bajkowe postacie.

(olsz)