Przejdź do treści


Zaginął Kamil Pierzchała – Rodzina i Policja proszą pomoc

Komisariat Policji w Starym Sączu prowadzi poszukiwania zaginionego 19-letniego Kamila Pierzchały, mieszkańca gminy Łącko.Zaginiony ostatni raz widziany był w nocy z 21 na 22 kwietnia na parkingu przy punkcie gastronomicznym w Jazowsku. Najprawdopodobniej oddalił się stamtąd w kierunku pobliskiego lasu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Rysopis zaginionego: wzrost ok. 170-175 cm, waga ok. 75 kg, atletyczna budowa ciała, krótkie włosy koloru ciemny blond, okrągła twarz.
Znaki szczególne: na plecach tatuaż z napisem „Wiara gwarancją wygranej”.
Wszelkie informacje dotyczące zaginionego prosimy przekazywać na numer alarmowy 997 lub (18) 4460777.
Zawiadomienie o zaginięciu mężczyzny policjanci otrzymali od rodziny w niedzielę, 23 kwietnia. Natychmiast po zgłoszeniu rozpoczęto szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą w której wykorzystywane były psy tropiące. Policjanci ze Starego Sącza, Łącka i Nowego Sącza wraz ze strażakami ze Starego Sącza, Podegrodzia, Kadczy, Jazowska, Maszkowic, Łącka, Stadeł i Nowego Sącza, przeszukali łącznie już około 25 ha terenu. Mimo prowadzonych działań do dnia dzisiejszego nie udało się ustalić miejsca pobytu zaginionego.

źródło: KM Policji w Nowym Sączu