Przejdź do treści


Wielkie otwarcie pierwszego sklepu eobuwie.pl i MODIVO w Nowym Sączu

29 września 2022 w Nowym Sączu w centrum handlowym Trzy Korony otwarto całkowicie nowy sklep eobuwie.pl i MODIVO. Jest to pierwszy w tym mieście, a jednocześnie w całym powiecie nowosądeckim, wspólny koncept obu brandów. Na 1 piętrze galerii powstała wyjątkowa przestrzeń pełna najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań zakupowych, która ma powierzchnię 437 m². W sklepie znajdują się 33 tablety do składania zamówień oraz strefa przymierzalni MODIVO. Na miejscu dostępnych od ręki jest aż 10 000 produktów.

Sklepy eobuwie.pl i MODIVO to miejsce, gdzie zakupy stają się o wiele łatwiejsze dzięki połączeniu technologii znanych ze świata online oraz wygody jaką niosą ze sobą punkty stacjonarne. Od 29 września 2022 wszyscy mieszkańcy Nowego Sącza oraz całego powiatu nowosądeckiego mają dostęp do szerokiej oferty eobuwie.pl i MODIVO także w sklepie stacjonarnym w galerii Trzy Korony przy ul. Lwowskiej 80. Wraz z nowym konceptem sklepu klienci otrzymują dostęp do nowatorskiego procesu wyboru produktów i składania zamówień. Na miejscu nie ma tradycyjnych wieszaków i półek z ubraniami. Cała oferta prezentowana jest kompleksowo na multimedialnych wyświetlaczach, które służą do przeglądania, a także zamawiania produktów. Wystarczy usiąść wygodnie na kanapie i zamówić interesujące nas rzeczy. Pracownicy sklepu przyniosą nam je do rąk własnych lub umieszczą w jednej z przestronnych przymierzalni MODIVO. Zostały one zaprojektowane tak, by umożliwić nam zmianę rozmiaru bez konieczności ich opuszczania. Dodatkowo na dużym, multimedialnym ekranie znajdziemy inne opcje ułatwiające wybór właściwego produktu, np. zmianę oświetlenia na dzienne lub wieczorowe.

Dostępność dziesiątek tysięcy produktów od marek z całego świata i możliwość przymierzenia tych rzeczy bez konieczności wcześniejszej płatności, to wyjątkowe rozwiązanie Rezerwuj & Przymierz. Jak można z niego skorzystać? Podczas zakupów online na stronach lub w aplikacjach MODIVO i eobuwie.pl wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję dostawy i wybrać z listy centrum handlowe Trzy Korony. W ciągu 48 godzin zamówione produkty zostaną dostarczone do sklepu, gdzie można je wygodnie przymierzyć lub zwrócić bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Dodatkowym wsparciem w nowym sklepie MODIVO i eobuwie.pl w Nowym Sączu jest urządzenie z systemem esize.me. Pozwala ono na wykonanie skanu 3D stóp, zapisanie go w osobistym koncie użytkownika i dobranie odpowiedniego rozmiaru obuwia. W ten sposób nie traci się czasu na mierzenie niepasujących modeli i rozmiarów. Te i inne udogodnienia pozwalają na doświadczenie zakupów na nowym poziomie.

Zapraszamy do świata pełnego modowych przeżyć wszystkich mieszkańców Nowego Sącza, Starego Sącza, Łącka, Limanowej, Grybowa, Gorlic oraz innych okolicznych miejscowości z powiatu nowosądeckiego. Koncept MODIVO i eobuwie.pl w Trzech Koronach otwarty jest od poniedziałku do soboty od 09:00 do 21:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00.