Przejdź do treści


Spektakl “Biuro matrymonialne.com” w najbliższa niedzielę – 12 grudnia w MOK

Spektakl w MOK - Biuro Martymonialne

12 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbędzie się spektakl pt. „Biuro Matrymonialne.com” w wykonaniu Teatru Robotniczego w im. B. Barbackiego w Nowym Sączu.

Spektakl grany będzie dwa razy o 17.00 i 19.30. Na wcześniejszą godzinę bilety już są praktycznie sprzedane, dostępne są jeszcze bilety na godzinę 19:30. pod linkiem: https://www.mok.nowysacz.pl/… lub w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu, Al. Wolności 23 (pn – pt / w godz. 8.00 – 16.00)

reżyseria: Ewa Janus
obsada: Michał Sokołowski, Błażej Tolka, Mariusz Hatlaś, Małgorzata Kuźma-Śliwińska, Ewa Janus, Anna Zielińska-Croom, Maria Laskosz, Dorota Klimala

Ben jest pracownikiem niewielkiego biura matrymonialnego w centrum Londynu. Pewnego dnia odwiedza go jego dawny kolega – Phill – jest rozwiedziony i szuka partnerki na całe życie. Ben zobowiązuje się znaleźć mu żonę w trzy dni. Ostra selekcja trwa. Przez biuro przewijają się najróżniejsze kandydatki, wdowy panny i rozwódki. Każda ma swoje życzenia, oczekiwania i marzenia. Wszyscy chcą znaleźć tego, lub tę jedyną… Niestety nie wszyscy są zupełnie „normalni” ich oczekiwania są czasami bardzo zaskakujące. Szybkie wymiany zdań, zwariowane dialogi, cięte riposty i szaleństwo w oczach. Zobaczcie jak wygląda „zwykły” dzień pracownika biura matrymonialnego.

/źródło: KMK