Przejdź do treści


Spektakl „Artyści na szlaku” w wykonaniu Krakowskiego Teatru Komedia

Spektakl „Artyści na szlaku” w wykonaniu Krakowskiego Teatru Komedia

18 marca, o godz. 18, w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbędzie się spektakl pt. „Artyści na szlaku” w wykonaniu Krakowskiego Teatru Komedia. Na wydarzenie zaprasza prezydent Ludomir Handzel.

Przedstawienie “Artysci w Drodze” wzięło swój początek z poruszającej historii, prawdziwego epizodu minionych czasów. Gdy wojna wybucha, artyści i celebryci z przedwojennej Warszawy oraz Lwowa, nie wahają się dołączyć do Armii Andersa, aby w obliczu śmierci, niedostatku i walki rozświetlić swoimi występami mroczne dni. To opowieść o świecie, który już odszedł, o pieśniach, które pozostają w sercach na zawsze. Czterech aktorów przewodzi widzowi przez podróż, której korzenie sięgają wolnej Polski, gdzie kawiarniane sceny pulsuje życiem kabaretów i koncertów. Śledzimy losy naszych bohaterów, odważnie podążających przez świat pod dowództwem generała Andersa, aż do końca tej trudnej drogi w Londynie.

Obsada: Natalia Pietrasz, Katarzyna Górska, Jakub Reizer, Adrian Gawlik

Bilety w cenie 5 zł lub z Kartą Nowosądeczanina za symboliczne 1 zł do nabycia w kasie MOK lub na stronie: https://www.mok.nowysacz.pl/repertuar/artysci-na-szlaku-krakowski-teatr-komedia/