Przejdź do treści


Śmiertelny wypadek w Gródku. Nie żyje 42-letni motocyklista

Policjanci z Grybowa pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę 26 sierpnia około godziny 16:00 na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Gródek .

– Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 18-letni mieszkaniec Sądecczyzny, kierując samochodem osobowym marki Volkswagen z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym motocyklem marki Harley Davidson. W wyniku zdarzenia 42-letni kierujący i 39-letnia pasażerka motocykla oraz 17- letni pasażer volkswagena z ciężkimi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. – Informuje kom. Justyna Basiaga z sądeckiej Policji.

Niestety 42-letni kierowca motocykla w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Na miejscu zdarzenia przez wiele godzin pracowali policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego. Prowadzone w tej sprawie śledztwo ma wyjaśnić dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

/źródło: KMP Nowy Sącz