Przejdź do treści


Słuchowisko “Katharsis” w Małej Galerii

Paulina Dyl Katharsis - Słuchowisko w Małej Galerii

Jest jak zawsze, jak od wieki wieków. Są wielcy i więksi, są również mali i najmniejsi, zdarza się nie rzadko, że Ci wielcy maja wielkie moce czynienia dobra i takiej samej miary słabości. Zazdrość, zawiść, chęci zemsty i tym podobne banały… Na styku tych wszystkich, powstaje potężna siła, która wirując pomiędzy trwającym życiem wprowadza dysharmonię. A co następuje po tym to oczyszczenie. Tak oto dzieje się katharsis. I znów stajemy się TABULA RASA.
Słuchowisko “Katharsis” jest opowieścią o mitologii greckiej autorstwa Pauliny Dyl, jednej z aktorek naszego teatru Sceny M. Zabawna, wartka, śpiewna i mądrze skonstruowana rzecz. Zapraszamy na słuchowisko przeplatane brzmieniem bluesa wyśpiewanym przez wielo, wielo głosy.

Teatr Scena M
reżyseria: Małgorzata Przędzak

występują: Justyna Skowron, Adam Maślanka, Beata Lichoń, Dawid Baczyński, Paulina Dyl, Karolina Kiełbasa, Agnieszka Baron, Gabrysia Potoczek, Weronika Zakrzewska, Aleksandra Surma, Martyna Mól, Aleksandra Małota, Emma Marciniak, Aniela Gajdosz, Elżbieta Piech, Karol Kożuch, Małgorzata Przędzak.

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/414509643205750/

Data i godzina wydarzenia: 13 marca, godz. 11.00

/źródło: MOK