Przejdź do treści

Sądecki Urząd Pracy i Wydział Architektury i Urbanistyki mają nową siedzibę

Sądecki Urzędu Pracy i Wydział Architektury i Urbanistyki mają nową siedzibę - fot. UMNS

Sądecki Urząd Pracy i Wydział Architektury i Urbanistyki mają nową siedzibę zlokalizowaną przy ul. Zielonej 55 w Nowym Sączu. W piątek, 29 maja odbyło się uroczyste przekazanie budynku. Symboliczny klucz przekazał na ręce Prezydenta Ludomira Handzla właściciel budynku Adam Górski.

– Jest to nowa jakość zarówno dla pracowników jak i mieszkańców Nowego Sącza, którzy będą tutaj załatwiać swoje sprawy. Dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w powstanie tego budynku. Pracownikom życzę dobrego klimatu i warunków pracy – powiedział prezydent Ludomir Handzel.

Budynek przy ulicy Zielonej 55 o powierzchni 1308 metrów kwadratowych posiada 3 kondygnacje. Sądecki Urząd Pracy Mieści się na parterze i pierwszym piętrze, a Wydział Architektury i Urbanistyki na drugim piętrze. Nowy budynek to większe oszczędności dla Urzędu Miasta. Obiekt jest klimatyzowany i dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (podjazd, toaleta, winda). Przed budynkiem zlokalizowany został parking na 30 miejsc postojowych.

Od poniedziałku ( 1 czerwca) zarówno Sądecki Urząd Pracy jak i Wydział Architektury i Urbanistyki będą pracować normalnie w nowej siedzibie.

/źródło: UMNS