Przejdź do treści

Przed nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

32. Finał WOŚP

Już w najbliższą niedzielę (28 stycznia) odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Pieniądze zebrane podczas tegorocznego Finału WOŚP przeznaczone zostaną na sprzęt medyczny do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

W Nowym Sączu 32. Finał WOŚP odbędzie się na nowosądeckim Rynku. Startujemy od godz. 11.00. W programie koncerty, licytacje, pokazy i wiele innych atrakcji.
Zbiórkę można wesprzeć również bez wychodzenia z domu dorzucając się do puszki online: https://eskarbonka.wosp.org.pl/behaherejy lub biorąc udział w nowosądeckich licytacjach 24/7: https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_NowySacz

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) to coroczne wydarzenie, skupiające się na jednodniowej zbiórce publicznej, zorganizowanej przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. To nie tylko dzień intensywnego zbierania środków, ale także czas, w którym rozpoczynają się różnorodne akcje online i zamknięte wydarzenia. Tradycyjnie już od wielu lat te dodatkowe inicjatywy mają swój początek jeszcze w grudniu, tworząc atmosferę mobilizacji i wspólnoty długo przed głównym wydarzeniem.