Przejdź do treści


Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości pieszego potrąconego w Naściszowej

Policja Nowy Sącz - fot. materiały własne

Komenda Miejska Policji prowadzi postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło 27 grudnia 2017 roku ok. godz. 21.30 w miejscowości Naściszowa. Prowadzący to postępowanie policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który został potrącony przez samochód marki Seat Ibiza, ponieważ dotychczasowe czynności nie potwierdziły jego tożsamości. Nikt też nie zgłosił się w sprawie tego mężczyzny do sądeckiej komendy ani do szpitala.

Rysopis potrąconego pieszego: mężczyzna jest w wieku około 55 do 60 lat. Ma ok. 170 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. Znakiem charakterystycznym są wąsy, ubytek w uzębieniu po lewej stronie górnej szczęki i blizna na przedramieniu prawej ręki, która ciągnie się od wewnętrznej części łokcia do dłoni. W dniu wypadku mężczyzna był ubrany w odzież ciemnego koloru.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w identyfikacji tego mężczyzny prosimy o kontakt z sekretariatem Wydziału Kryminalnego: 18 442 42 64, bądź też z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997.

/KMP Nowy Sącz