Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu poinformował, że w środę 28 czerwca od godz. 8.00 drogowcy zaczną wymieniać spękaną nawierzchnie na ul. Prażmowskiego. Prace będą prowadzone na odcinku od mostu 700-lecia do skrzyżowania z ul. Nadbrzeżną. W związku z remontem kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.
Nowy Sącz. W środę drogowcy zaczną wymieniać nawierzchnie na ul. Prażmowskiego
- Opublikowano:
- Autor: Maciej Berowski

Przeczytaj także

Uwaga na niezamawiane przesyłki za pobraniem. To może być oszustwo!
Jedna z mieszkanek gminy Grybów doświadczyła nieoczekiwanego oszustwa, tracąc niemal 800 złotych. Kiedy kobiety nie było w domu, do jej drzwi zapukał kurier z tajemniczą… Czytaj dalej »Uwaga na niezamawiane przesyłki za pobraniem. To może być oszustwo!

Kolejna edycja Nowosądeckich Dni Recyklingu i Czystego Powietrza
Już w najbliższą środę, 27 września w parku przy Zamku rozpoczną się Nowosądeckie Dni Recyklingu i Czystego Powietrza! To święto ekologii i edukacji, skierowane w… Czytaj dalej »Kolejna edycja Nowosądeckich Dni Recyklingu i Czystego Powietrza

Wypadek z udziałem hulajnogi elektrycznej w Przydonicy. Po ranną 13-latkę przyleciał śmigłowiec LPR
W Przydonicy doszło do zderzenia samochodu osobowego z hulajnogą elektryczną, w wyniku którego poszkodowana została 13 latka. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Ruch na drodze… Czytaj dalej »Wypadek z udziałem hulajnogi elektrycznej w Przydonicy. Po ranną 13-latkę przyleciał śmigłowiec LPR