Przejdź do treści


Nowy Sącz. Uwaga kierowcy we wtorek zamknięta dla ruchu zostanie ul. Krakowska

ul. Krakowska na os. Helena w Nowym Sączu

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy linii kolejowej, we wtorek 23 kwietnia, zamknięta  zostanie ul. Krakowska na osiedlu Helena w Nowym Sączu. Wcześniej otwarta dla ruchu ma zostać ul. Starowiejska.

Od poniedziałku 22 kwietnia zostanie otwarta dla ruchu samochodowego ul. Starowiejska, po zakończeniu prac prowadzonych przez wykonawcę przebudowy linii kolejowej Konsorcjum Firm: TORPOL S.A. Poznań i INTOP Warszawa Sp. z o.o.

Jednakże, od wtorku 23 kwietnia ulica Krakowska na osiedlu Helena zostanie zamknięta dla ruchu samochodowego. To związane będzie z intensyfikacją prac przy przebudowie przejazdu kolejowego i torów. W związku z tym, wszyscy kierowcy powinni się przygotować na zmiany w trasach dojazdowych oraz utrudnienia w podróżowaniu.

Warto jednak zaznaczyć, że ruch pieszy będzie nadal możliwy w tym obszarze, przy czym zostanie poprowadzony wyznaczonym przejściem. Objazdy zostaną poprowadzone następującymi ulicami: Marcinkowicką, Obwodnicą Północną, Tarnowską, Legionów. Dostęp do posesji w okolicy zamkniętej ulicy będzie nadal możliwy.