Nowy Sącz: Uwaga Kierowcy jutro rusza remont ulicy Krakowskiej i Bulwar Narwiku

Opublikowano 3 kwietnia 2019 przez
Nowy Sącz: Uwaga Kierowcy jutro rusza remont ulicy Krakowskiej i Bulwar Narwiku

Zakończenie prac przy budowie tak zwanego Mostu Heleńskiego zaplanowano na połowę maja. Remontu wymagają jednak również ulice dojazdowe po obydwu stronach mostu. Władze miasta aby uniknąć kolejnych utrudnień w ruchu po oddaniu mostu do użytku, rozpoczynają remont ul. Krakowskiej oraz Bulwar Narwiku już teraz.

Prace będą prowadzone etapowo, rozpoczną się 4 kwietnia i potrwają do końca miesiąca.

– W związku z modernizacją ul. Krakowskiej planowane jest wykonanie remontu na odcinku od ulicy Św. Heleny do ulicy Papieskiej. Od 5 kwietnia nie będzie możliwości postoju samochodów od ul. Dunikowskiego do przejazdu kolejowego – informuje MZD.

W I etapie remontu, od mostu na ul. Lwowskiej, po pas ruchu od strony rzeki Kamienicy, na odcinku ok. 250 m, ruch regulować będzie sygnalizacja świetlna.

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu przeprasza za utrudnienia w ruchu drogowym. Kierowcy proszeni są o stosowanie się do zastępczej organizacji ruchu.

Autobusy MPK będą kursować bez zmian. W czasie prac remontowych może jednak ulec zmianie lokalizacja przystanków. Można je śledzić na bieżąco na stronie: http://www.mpk.nowysacz.pl/

/źródło: UMNS