Przejdź do treści


Nowy Sącz: Uwaga Kierowcy jutro rusza remont ulicy Krakowskiej i Bulwar Narwiku

foto. UMNS

Zakończenie prac przy budowie tak zwanego Mostu Heleńskiego zaplanowano na połowę maja. Remontu wymagają jednak również ulice dojazdowe po obydwu stronach mostu. Władze miasta aby uniknąć kolejnych utrudnień w ruchu po oddaniu mostu do użytku, rozpoczynają remont ul. Krakowskiej oraz Bulwar Narwiku już teraz.

Prace będą prowadzone etapowo, rozpoczną się 4 kwietnia i potrwają do końca miesiąca.

– W związku z modernizacją ul. Krakowskiej planowane jest wykonanie remontu na odcinku od ulicy Św. Heleny do ulicy Papieskiej. Od 5 kwietnia nie będzie możliwości postoju samochodów od ul. Dunikowskiego do przejazdu kolejowego – informuje MZD.

W I etapie remontu, od mostu na ul. Lwowskiej, po pas ruchu od strony rzeki Kamienicy, na odcinku ok. 250 m, ruch regulować będzie sygnalizacja świetlna.

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu przeprasza za utrudnienia w ruchu drogowym. Kierowcy proszeni są o stosowanie się do zastępczej organizacji ruchu.

Autobusy MPK będą kursować bez zmian. W czasie prac remontowych może jednak ulec zmianie lokalizacja przystanków. Można je śledzić na bieżąco na stronie: http://www.mpk.nowysacz.pl/

/źródło: UMNS