Przejdź do treści


Nowy Sącz. Policjanci zatrzymali uczestników bójki z użyciem niebezpiecznego narzędzia

umundurowani policjantka oraz policjant prowadzą zatrzymanego w stronę oznakowanego radiowozu

W trakcie imprezy towarzyskiej w jednym z mieszkań w Nowym Sączu doszło do bójki pomiędzy uczestnikami spotkania. Na miejsce została wezwana policja. Funkcjonariusze zatrzymali czterech sprawców, mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

Do zdarzenia doszło 21 marca około godziny 19:00, na osiedlu Millenium w Nowym Sączu. Podczas trwającej w mieszkaniu libacji alkoholowej wywiązała się bójka pomiędzy uczestnikami spotkania, która następnie była kontynuowana przed blokiem. Wówczas na miejsce została wezwana policja. Uczestnicy bójki uciekli przed przybyciem mundurowych, pozostawiając na chodniku tłuczek kuchenny do mięsa. Na miejscu pojawiła się grupa dochodzeniowo-śledcza, która przeprowadziła oględziny i zabezpieczyła ślady.

Po zatrzymaniu czterech podejrzanych, policja ustaliła okoliczności i przebieg zdarzenia. 27-latek, który był poszukiwany za kradzież i podobne przestępstwa został przewieziony do zakładu karnego. Pozostali podejrzani w wieku 32, 42 i 45 lat usłyszeli zarzuty, a prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze, takie jak dozór Policji i zakaz opuszczania kraju.

/źródło: KMP Nowy Sącz