Przejdź do treści


Nowy Sącz po raz trzeci staje się światową stolicą piękna

Kandydatki do tytułu Miss Supranational 2023 na płycie nowosądeckiego rynku.

Nowy Sącz po raz trzeci staje się światową stolicą piękna. Przed nami niezwykłe wydarzenia, podczas których zostaną wybrane najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszy mężczyzna.

W piątek 14 lipca oraz w niedzielę 16 lipca w amfiteatrze w Parku Strzeleckim odbędą się prestiżowe gale finałowe Miss Supranational 2023 i Miss Polski 2023. Nie możemy też zapomnieć o emocjonującym finałowym występie mężczyzn w międzynarodowym konkursie Mister Supranational 2023, który odbędzie się w sobotę 15 lipca. Transmisje na żywo z gali będzie można zobaczyć w telewizji Polsat.

W piątek 14 lipca na scenie amfiteatru w Parku Strzeleckim zobaczymy siedemdziesiąt olśniewających dziewczyn z różnych zakątków świata, które będą rywalizować o koronę i tytuł Miss Supranational. Polskę dumnie reprezentować będzie Aleksandra Klepaczka, urocza Miss Polski 2022. Aby dodać blasku i uroku wieczorowi, na scenie pojawi się dynamiczny duet prowadzących. Jo Ann Strauss, znana modelka, konferansjerka i prezenterka, wraz z Martinem Fitchem, reprezentantem Polski na Eurowizję 2010 i finalistą programu “The Four: Bitwa o sławę”, poprowadzą wydarzenie, zapewniając nam niezapomniane chwile i pełen emocji wieczór.

W niedzielę 16 lipca odbędzie się trzydziesta czwarta edycja wyboru Miss Polski! Tym razem do walki o koronę najpiękniejszej Polki stanęły aż trzydzieści dwie finalistki, dwie reprezentantki z każdego województwa. Przedstawienie kandydatek do tytułu odbędzie się w wyjątkowo stylowych i dopracowanych pokazach mody. Podziwiać będziemy mogli dziewczyny w zachwycających sukniach wieczorowych oraz w pięknych kreacjach ślubnych, które pochodzą z kolekcji renomowanych projektantek, takich jak Izabela Janachowska czy Viola Piekut. Wieczór będzie prowadzić zgrany zespół gospodarzy – Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Ilona Krawczyńska, finalistka Miss Polski 2014 i prowadząca program “Farma”.