Nowy Sącz: Nocna opieka zdrowotna – w szpitalu

Opublikowano 16 października 2017 przez
Nowy Sącz: Nocna opieka zdrowotna – w szpitalu

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla mieszkańców Nowego Sącza, Łososiny Dolnej, Chełmca, Nawojowej, Kamionki Wielkiej i Gródka nad Dunajcem odbywać się będzie w Szpitalu Specjalistycznym im. Jędrzeja Śniadeckiego

„W związku z rozpoczęciem realizacji nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, wprowadzającej system podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej (tzw. sieć szpitali) Małopolski Oddział Narodowego Funduszu Ochrony Zdrowia w Krakowie informuje, że realizatorem nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla świadczeniobiorców z terenu miasta Nowego Sącza będzie Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu” – czytamy w piśmie z małopolskiego oddziału NFZ.

Telefony dla pacjentów: 18 442 56 05 lub 795 531 807. Szczegóły na temat realizacji nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej można znaleźć na stronie www.nfz-krakow.pl.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna udzielana jest bezpłatnie i bez skierowania to pomoc doraźna udzielana pacjentom bez względu na wiek.