Przejdź do treści


Nowy Sącz. Noc Kabaretowa w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim

Noc Kabaretowa - źródło: Sądecka Jesień Kulturalna

W środę, 22 września o godzinie 18.00 w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu w ramach Sądeckiej Jesieni Kulturalnej odbędzie się Noc Kabaretowa. Na scenie wystąpią Kabaret Nowaki oraz Kabaret Smile. Bilety dostępne na: https://www.mok.nowysacz.pl/repertuar/noc-kabaretow/

Kabaret Nowaki tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet.
Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.

/źródło: Sądecka Jesień Kulturalna