Przejdź do treści

Koncert Noworoczny w MOK: „W świecie musicalu”

Koncert Noworoczny 2024

7 stycznia 2024 roku o godz. 18:00  w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu odbędzie się Koncert Noworoczny pt. „W świecie musicalu”. Na scenie wystąpią: Paulina Grochowska-Stekla, Damian Aleksander, Aleksandra Nizio, Michał Grobelny oraz Orkiestra Sinfonia Carpathia pod batutą Wojciecha Zwierniaka

Bilety w cenie 100 zł / 80 zł z karta nowosądeczanina do kupienia na stronie: https://www.mok.nowysacz.pl/repertuar/koncert-noworoczny-w-swiecie-musicalu/ oraz w kasie MOK.

Koncert Noworoczny 2024

Paulina Grochowska-Stekla to utalentowana absolwentka Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni oraz Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Jej wszechstronność artystyczna objawia się na deskach teatrów muzycznych w całej Polsce, gdzie brilliuje jako aktorka musicalowa, dubbingowa i trenerka wokalna. Nie ogranicza się tylko do krajowej sceny, lecz zdobyła uznanie także na festiwalach teatralnych w Gruzji, Holandii i Litwie. Ponadto, wzbogaciła swoje doświadczenie koncertując we Włoszech, Niemczech i Izraelu. Jej talent muzyczny został doceniony na różnych konkursach, m.in. zdobyła I miejsce na 52. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz brała udział w prestiżowym International Songwriting Competition 2020. Paulina wzięła udział w programie „Bitwa tenorów na róże” oraz zauroczyła publiczność jako wokalistka orkiestry w programie „Taniec z Gwiazdami”. Aktualnie poświęca się także pracy nad własnym materiałem muzycznym, obiecując kolejne fascynujące artystyczne dokonania.

Aleksandra Nizio, urodzona na malowniczym Roztoczu, to utalentowana wokalistka, której pasja do muzyki i śpiewu rozwijała się od najmłodszych lat. Jej wszechstronne umiejętności muzyczne sprawiły, że zdobywała najwyższe miejsca na festiwalach o różnym zasięgu. Zdobyła uznanie publiczności i jurorów, co zaowocowało tytułem The Voice of Poland w 2015 roku. Aleksandra nie ogranicza się do jednego gatunku muzycznego; jej doświadczenie obejmuje muzykę popową, folkową i soulową, co wpływa na niepowtarzalność jej artystycznego wyrazu na scenie. Swoje umiejętności wokalne współdzieliła również z takimi artystami jak Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Anna Jurksztowicz, Mateusz Ziółko i Liber. Jej chórki można usłyszeć na płycie Julii Pietruchy „Postcard from the seaside” oraz na albumie Anny Jurksztowicz „O miłości, ptakach i innych chłopakach”.

Michał Grobelny, znany jako wszechstronny muzyk, wokalista i pianista, zyskał uznanie jako półfinalista 3. edycji programu „The Voice Of Poland” oraz uczestnik 4. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jego talent muzyczny objawia się nie tylko w solowych występach, ale także w roli Quasimodo we francuskiej produkcji „Notre Dame de Paris” oraz jako Jezus w musicalu „Jesus Christ Superstar”. Aktualnie wciela się w jedną z głównych postaci musicalu „Once” w Teatrze Muzycznym w Toruniu. Michał aktywnie współpracuje również jako chórek z różnymi artystami, takimi jak Natalia Kukulska, Ania Rusowicz, Krzysztof Zalewski, Mrozu oraz Męskie Granie Orkiestra 2022. Jego wszechstronność artystyczna wyraża się także w udziale w koncertach z piosenkami Kabaretu Starszych Panów, współpracy z orkiestrami pod dyrekcją Marka Czekały, a także koncertach z renomowanymi artystami, takimi jak Marcin Wyrostek czy Bill Salter.

/źródło: MOK