Przejdź do treści


“Morderstwo w Hotelu Domain d’Auriac” – Najnowsza premiera Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu

11 lutego 2024 roku o godz. 17:00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się premiera spektaklu “Morderstwo w Hotelu Domain d’Auriac” w wykonaniu Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu. Dzień wcześniej, w sobotę 10 lutego o godz. 18:00 odbędzie się przedpremiera spektaklu.

Reżyseria: Ewa Janus
występują: Dorota Chronowska, Michał Sokołowski, Katarzyna Barth, Bartosz Lizoń, Wioletta Dziedzina, Janusz Dobosz, Joanna Wielgus
Bilety na spektakl przedpremierowy: https://www.mok.nowysacz.pl/repertuar/morderstwo-w-hotelu-domain-dauriac/

Francja, zabytkowy hotel Domaine d’Auriac. To miejsce przyciąga różnorodnych gości, pozornie niezwiązanych ze sobą w żaden sposób. Ich spokój zostaje brutalnie zakłócony już pierwszej nocy, kiedy dochodzi do tajemniczego morderstwa. Wszyscy stają się podejrzani, każdy skrywa jakąś mroczną tajemnicę.

Kto z nich jest rzeczywistym sprawcą? Fabuła spektaklu wciąga widza w gąszcz zawiłych wydarzeń, prowokując do roli detektywa. Niemniej jednak, ślady i zeznania bohaterów potrafią wielokrotnie wprowadzić nawet najbardziej doświadczonego śledczego w błąd.

Uwaga, nie ma czasu na pełną koncentrację, gdyż absurdalne sytuacje i kuriozalne dialogi komicznie plączą nici kryminalnych powiązań.

/źródło: MOK