Przejdź do treści

Lotto Ekstraklasa: Sandecja Nowy Sącz przegrała z Wisłą Płock 0-1

W meczu 5. kolejki Ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz przegrała na stadionie w Niecieczy z Wisłą Płock 0-1.

Choć piłkarze Sandecja ambitnie walczyli, to jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobyła dla drużyny przeciwnej, w 33 minucie po rzucie rożnym, Kamil Biliński. Tuż przed przerwą Sandecja miała szansę na wyrównanie, ale bramkarz Wisły znakomicie interweniował oddalając zagrożenie.

Tuż po przerwie na boisku pojawili się Trochim i Mraz, piłkarze Sandecji zaatakowali z wielką werwą. Jednak obrońcy Wisły blokowali strzały lub faulowali. Swoje okazje miał Trochim, Szufryn Dudzic i Mraz po strzele którego piłkę z linii bramkowej wybił obrońca gości. Piłkarze Sandecji robili wszystko by doprowadzić do remisu, jednak ostatecznie zwyciężyła drużyna gości.