Przejdź do treści


Krynica-Zdrój: Policjanci ustalili złodzieja, który ukradł pracownikom baru zestaw insulinowy i służbowy telefon

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju ustalili mężczyznę, który w lokalu gastronomicznym okradł dwie osoby, zabierając jednej z nich służbowy telefon, a drugiej zestaw insulinowy. Mieszkaniec powiatu tarnowskiego przyznał się do winy, a za popełnione wykroczenie usłyszał zarzut.

W niedzielę (tj. 28 stycznia) dyżurny Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju otrzymał zgłoszenie o kradzieży telefonu od pracownicy jednego z lokali gastronomicznych przy ulicy Piłsudskiego. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że ktoś z blatu baru zabrał służbowy telefon komórkowy. W trakcie wykonywania przez policjantów czynności, podszedł do nich mężczyzna, który zgłosił, że on także został okradziony – ktoś zabrał mu bowiem zestaw insulinowy.

Policjanci rozpytali pracowników lokalu, ustalili przebieg zdarzenia i rysopis sprawcy. W wyniku pracy operacyjnej ustalili, że jest nim 49-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który ma już na swoim koncie drobne kradzieże, zwłaszcza produktów spożywczych. Funkcjonariusze przedstawili mu dzisiaj zarzut z art. 119 kodeksu wykroczeń (straty z obu kradzieży wyniosły 250 zł). Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze grzywny.

/ KMP Nowy Sącz