Przejdź do treści

Kradła markowe perfumy i kosmetyki – Usłyszała 8 zarzutów

fot. Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu

Kobieta, która okradła sądeckie i gorlickie drogerie na blisko 10 tysięcy złotych została zatrzymana przez sądeckich policjantów. 23-letnia sądeczanka usłyszała łącznie 8 zarzutów, grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

perfumy - zdjęcie ilustracyjne KMP Nowy Sącz

Kobieta okradała drogerie zlokalizowane głównie w galeriach handlowych na terenie Nowego Sącza i Gorlic. Wykorzystując nieuwagę personelu, zabierała z półki upatrzone towary, chowała je w ubraniu, a następnie wychodziła. Działając w ten sposób, w półtora miesiąca złodziejka ukradła 33 opakowania markowych perfum. Nie pogardziła też eklektyczną szczoteczką do zębów, podkładem i paletą cieni. Jej łupem padł towar o łącznej wartości 9700 złotych.

W toku czynności realizowanych przez funkcjonariuszy Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu ustalono, że za osiem kradzieży sklepowych, do których doszło w ubiegłym roku w sądeckich i gorlickich drogeriach, odpowiada 23-letnia sądeczanka – informuje asp. Iwona Grzebyk-Dulak Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

23-letnia sądeczanka została zatrzymana i usłyszała zarzuty kradzież, za które grozi do 5 lat więzienia. Z uwagi na fakt, że kobieta dopuściła się zarzucanych jej czynów w krótkim odstępie czasu, sąd może orzec zwiększony wymiar kary.

/źródło: KMP Nowy Sącz