I Noworoczny Turniej Samorządowy w Piłce Siatkowej Kobiet

I Noworoczny Turniej Samorządowy w Piłce Siatkowej Kobiet
Fot. Maria Olszowska

Osiem drużyn wzięło udział w I Noworocznym turnieju samorządowym w piłce siatkowej kobiet, który odbył się w Rytrze. Walka była zacięta. Zwyciężyła drużyna z Grybowa.

Impreza odbywała się pod patronatem starosty nowosądeckiego Marka Pławiaka i wójta Rytra Władysława Wnętrzaka.

Wszystkie drużyny grały bardzo ambitnie i fair play – mówił starosta Marek Pławiak. – Gratuluję zwycięstwa drużynie z Grybowa. Ta impreza na pewno wpisze się na stałe w powiatowy kalendarz.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem turnieju był radny powiatowy Stanisław Sułkowski.

– Impreza odbyła się w ramach cyklu rozgrywek samorządowych – mówi radny Stanisław Sułkowski. – Z turnieju na turniej jest coraz więcej drużyn, które chcą wziąć udział w sportowych zmaganiach. Zapraszamy do współpracy wszystkie gminy i miasta Sądecczyzny.

Zwyciężyła drużyna z Grybowa, II miejsce zdobyła Muszyna, III miejsce zajęło Rytra, IV – Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy od starosty Marka Pławiaka i wójta Rytra Władysława Wnętrzaka.

W spotkaniu wzięli udział: starosta Marek Pławiak, wójt Rytra Władysław Wnętrzak, zastępca burmistrza Muszyny – Włodzimierz Tokarczyk, a także radni powiatowi: Maria Szarota, Marian Dobosz i Stanisław Sułkowski, radni gminy Rytro oraz dyrektorzy ze Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

(olsz)
Fot. Maria Olszowska
źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu