BIAŁO-CZARNI odrobili pracę domową!

Opublikowano 18 maja 2017 przez
BIAŁO-CZARNI odrobili pracę domową!

Rugbyści Biało-Czarnych celująco odrobili pracę domową zadaną w Rudzie Śląskiej gdzie w zeszłym tygodniu przegrali z miejscowymi Gryfami.
Zespół z Nowego Sącza mimo złej aury i padającego deszczu pokonał przed własną publicznością Rugby Club Częstochowa 50:14. Od pierwszego gwizdka to Biało-Czarni narzucali swoje tempo gry, a głód wygranej było widać z każdą kolejną akcją. Doświadczenie zdobyte w 1 lidze dawało skuteczną przewagę sądeckim rugbystom. Widoczna była również przewaga w młynach dyktowanych, dzięki czemu, mimo bardzo śliskiej piłki zawodnicy ataku mogli rozwinąć skrzydła i raz po raz punktować rywali w ten właśnie sposób. „Było widać znaczną poprawę po ostatnim meczu i każdy zawodnik dal z siebie wszystko. Jestem bardzo zadowolony z całego zespołu i mam nadzieje ze podtrzymamy dobrą passę i w kolejnym meczu również zagramy efektywnie i efektownie” – podsumował po meczu grający trener Artur Stawiarski. Biało-Czarni już dziś zapraszają wszystkich na kolejny mecz który odbędzie sie w najbliższą niedziele tj. 21.05.2017 o godzinie 12:00 na stadionie MOSiR Zawada a ich rywalem będzie Watacha Rugby Club Zielona Góra.

Rugby Club Biało-Czarni Nowy Sącz vs. Rugby Club Częstochowa 50 – 14 pkt. Janik 10, Zając 10, Olszewski 10, Goliński G 5, Żygłowicz 5, Filar 5

Foto: Emilia Orlecka
źródło: Rugby Club Biało-Czarni Nowy Sącz