Przejdź do treści


29 listopada 283. Koncert u Prezydenta

Ratusz w Nowym Sączu.

Prezydent Ludomir Handzel serdecznie zaprasza mieszkańców na niezwykłe muzyczne wydarzenie – 283. Koncert u Prezydenta, który odbędzie się w środę 29 listopada o godzinie 18 w nowosądeckim Ratuszu. Wstęp jest wolny, a głównym wykonawcą będzie utalentowana grupa “Imienowski Jazz Set”

Podczas tego wyjątkowego koncertu, można będzie delektować się nowymi interpretacjami największych przebojów legendarnego zespołu The Beatles, gdzie klasyczne utwory, takie jak “Cant Buy Me Love”, “Hey Jude”, “Get Back”, “Let It Be”, “Michelle”, “Yesterday”, “Come Together” w wykonaniu “Imienowski Jazz Set” zyskają zupełnie nowe życie. Skład zespołu to wyjątkowi artyści:

Tomasz Imienowski: Gitarzysta basowy, kompozytor, poruszający się biegle we wszystkich stylach muzycznych. Jego “drive” i praca sekcyjna zdobyły uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą.

Bartosz Krzywda: Pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, laureat wielu nagród, m.in. Nagrody Artystycznej Prezydenta Elbląga. Jego wkład w rozwój jazzu w Elblągu jest nieoceniony.

Roman Ślefarski: Perkusista, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, zdobywca nagrody indywidualnej “Nowa Twarz Polskiego Jazzu” i Grand Prix festiwalu Jazz nad Odrą ’96.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby doświadczyć magicznego koncertu w niepowtarzalnym klimacie nowosądeckiego ratusza. Wszystkich miłośników muzyki jazzowej i nie tylko serdecznie zapraszamy!