Przejdź do treści


16 i 17 września odbędzie się Weekend ECO w Parku Strzeleckim

W najbliższy weekend (16 i 17 września) w ramach Sądeckiej Jesieni Kulturalnej w Parku Strzeleckim odbędzie się Weekend ECO. Na placu przy Amfiteatrze pojawią się stoiska tematyczne takie jak: stoiska edukacyjne Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego i Urzędu Miasta Nowego Sącza, stoiska z zabawkami i biżuterią z filcu, szydełkowymi maskotkami, eco świecami i kadzidłami, miodami, pszczelimi ścieżkami, sokami eco.

Zbliżające się wydarzenia w ramach Sądeckiej Jesieni Kulturalnej:

W piątek 15 września o godz. 19:30 w Amfiteatrze w Parku strzeleckim wystąpi Sara James, a o 20:00 w Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu będzie miał miejsce koncet “Protest Songs” w wykonaniu Tomka Szołdrowskiego. Zaaranżowane na nowo piosenki częściowo zapomniane, ale jakże aktualne w wymowie. Subiektywnie wybrane, odkurzone i zagrane, żeby przypomnieć o tym, co najważniejsze.
O wolności – wolności słowa, wolności wyboru, wolności bycia sobą. Teksty, które uważamy za ważne stworzone między innymi przez Karela Kryla, Wojciecha Młynarskiego, Marka Grechuty, Grzegorza Ciechowskiego, Kobranocki, Muńka Staszczyka, Tomka Lipnickiego, Tomka Lipińskiego i wielu innych.

W sobotę 16 września Amfiteatrze zagra w LemON, a w Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu będzie można obejrzeć spektakl “Wariatkowo” Teatru Kamienica z Warszawy

W niedzielę 17 września w Amfiteatrze w ramach koncertu “Noc Legend Polskiego Rocka” wystąpią: Felicjan Andrzejczak, Adam Kalinowski, Andrzej Krzywy, Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Skawiński oraz Wanda Kwietniewska.

Bilety na koncerty i spektakle: www.sadeckajesienkulturalna.pl

Pełen repertuar Sądeckiej Jesieni Kulturalnej: https://www.mok.nowysacz.pl/katalogsjk/