Przejdź do treści


Nowy Sącz. Od czwartku rozpocznie się układanie ostatniej warstwy asfaltu na ul. Nawojowskiej

Uwaga kierowcy! Od czwartku 20 lipca rozpocznie się układanie nawierzchni bitumicznej (warstwy ścieralnej) na ulicy Nawojowskiej w Nowy Sączu. W związku z tym nastąpią utrudnienia w ruchu.

W czwartek 20 lipca zamknięty zostanie odcinek ul. Nawojowskiej od ronda Al. Piłsudskiego do wjazdu do firmy NOVITUS. W ciągu tego odcinka zamknięte zostaną skrzyżowania z ulicami: Zubrzyckiego, Grunwaldzką, Starodworską i Graniczną, nie będzie możliwy również dojazd do posesji zlokalizowanych na tym odcinku.

W piątek 21 lipca zamknięty zostanie odcinek ul. Nawojowskiej od wjazdu do firmy NOVITUS do skrzyżowania z ulicami Kolejowa-Łukasińskiego. W ciągu tego odcinka zamknięte zostaną skrzyżowania z ulicami: Łącznik, Żeligowskiego, Chłopickiego, 29 Listopada, Traugutta, Chodkiewicza, Borelowskiego, Szczepanowskiego (bez skrzyżowania ulic Kolejowa- Łukasińskiego), nie będzie możliwy również dojazd do posesji zlokalizowanych na tym odcinku.

W poniedziałek i wtorek 24 i 25 lipca zamknięty zostanie odcinek ul. Nawojowskiej od skrzyżowania z ulicami Kolejowa- Łukasińskiego- łącznie ze skrzyżowaniem do skrzyżowania z ulicami Limanowskiego- Królowej Jadwigi (bez skrzyżowania), nie będzie możliwy również dojazd do posesji zlokalizowanych na tym odcinku.

Od środy 26 lipca przez dwa kolejne tygodnie wystąpią lokalne utrudnienia w ruchu związane z układaniem nawierzchni bitumicznej (warstwy ścieralnej) na zjazdach, zatokach autobusowych i skrzyżowaniach. Objazdy obowiązywać będę takie same jak dla ciągu głównego ul. Nawojowskiej.

W razie wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych może nastąpić przesunięcie zaplanowanego terminu wykonania robót.

/źródło: MZD