Przejdź do treści

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 4 i 40 od września

fot. MPK Nowy Sącz

Od poniedziałku 1 września 2025 roku Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne wprowadza zmiany w rozkładach jazdy dwóch linii – numer 4 oraz 40. Korekty mają na celu lepsze dostosowanie kursów do potrzeb mieszkańców.

Linia nr 4 pojedzie przez ul. Bora-Komorowskiego

W przypadku linii nr 4 obsługiwanej przez MPK zmodyfikowano trasę wybranych kursów w dni robocze. Od września część autobusów zostanie skierowana przez ulicę Bora-Komorowskiego. Dzięki temu pasażerowie z tej części miasta zyskają lepsze połączenie z centrum oraz innymi dzielnicami.

Nowy kurs na linii nr 40

Zmiany obejmują również linię nr 40. MPK uruchomiło dodatkowy kurs o godzinie 19:40, który w dni robocze będzie rozpoczynał trasę z Dworca Autobusowego MPK. Jest to odpowiedź na potrzeby osób wracających później z pracy czy szkoły, a także pasażerów korzystających z połączeń międzymiastowych.

Informacje dla pasażerów

Zaktualizowane rozkłady jazdy MPK będą dostępne na przystankach, w pojazdach oraz na stronie internetowej przewoźnika. Spółka zachęca pasażerów do zapoznania się ze zmianami, aby lepiej zaplanować codzienne podróże.

/źródło: MPK Nowy Sącz