Zagłosuj na Najlepszego Kierowcę MPK 2018 roku

Opublikowano 14 sierpnia 2018 przez
Zagłosuj na Najlepszego Kierowcę MPK 2018 roku

15 sierpnia 2018 r. rusza piąta edycja Konkursu na Najlepszego Kierowcę Komunikacji Miejskiej. Konkurs będzie do 30 września i został podzielony na dwa etapy:

  • W trakcie I etapu pasażerowie będą mogli głosować na wybranych przez siebie kierowców co pozwoli wytypować dziesięciu kandydatów do kolejnego etapu.
  • II etap przeprowadzony będzie we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Nowym Sączu oraz PWSZ w Nowym Sączu i będzie polegał na sprawdzeniu wiedzy i umiejętności teoretycznych i praktycznych kierowców, co pozwoli wyłonić najlepszego kierowcę 2018 r.

Jak podkreślają organizatorzy konkursu, jego głównym celem jest zmiana nawyków transportowych mieszkańców Sądecczyzny poprzez promocje transportu publicznego, która przyczynia się do poprawy jakości życia. Celem szczegółowym jest wyłonienie kierowcy, który zasługuje na tytuł „Najlepszego Kierowcy Nowosądeckiej Komunikacji Miejskiej 2018 roku”.

REGULAMIN KONKURSU
By oddać na kierowcę ważny głos należy:

  • wysłać SMS na nr 660 796 500, w treści wpisując „K.Nr Kierowcy oraz odpowiedź na pytanie: Czy w MPK na stanowisku kierowcy pracują kobiety?;
  • zagłosować na stronie internetowej www.mpk.nowysacz.pl poprzez dokonanie wyboru numeru kandydata z listy dostępnej na tej witrynie;
  • wypełnić Formularz w Punktach Obsługi Klienta MPK, znajdujących się przy ulicy Wyspiańskiego 22 (główna siedziba Spółki), ul. Rynek 22, oraz ul. Aleja Batorego 92 (Dworzec Autobusowy).
  • W ciągu doby można oddać głos na dowolną liczbę kierowców, przy czym na 1 kierowcę będzie ważny tylko 1 głos.
  • Spośród wszystkich osób głosujących w konkursie zostanie rozlosowanych 15 szt. Kart Miejskich ze specjalnym, niepowtarzalnym, wybranym przez wylosowane osoby, autorskim rewersem, każda doładowana w formie e-portmonetki na kwotę 50 zł.
  • Oficjalne ogłoszenie wyników końcowych nastąpi do 20 października 2018 roku poprzez podanie informacji na stronie internetowej www.mpknowysacz.pl

Organizatorem konkursu jest Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Nowym Sączu. Konkurs odbywa się pod patronatem honorowym prezydenta miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka.