Przejdź do treści

Zaginął JÓZEF RADZIAK. Policja i rodzina proszą o pomoc w jego odnalezieniu

Zaginął JÓZEF RADZIAK - fot. KMP Nowy Sącz

83-latek wyszedł z domu w Kąclowej 2 stycznia około godziny 9 rano i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Tego dnia, około południa, mężczyzna był widziany w rejonie kościoła w pobliskiej miejscowości Binczarowa.

Rysopis zaginionego:

  •  około 190 cm wzrostu,
  •  szczupła budowa ciała,
  •  włosy krótkie, jasne,
  •  widoczne braki w uzębieniu.

Mężczyzna porusza się o lasce. W momencie zaginięcia był ubrany w materiałowe spodnie, ciemną kurtkę przejściową i flanelową koszulę w kratkę.
Poszukiwania, w które zaangażowani są policjanci z Grybowa i Nowego Sącza oraz Straż Pożarna i krynicki GOPR, trwają od wczoraj od godziny 19.00.
Ktokolwiek posiada informacje dotyczące zaginionego jest proszony o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub kontakt telefoniczny: numer alarmowy 112 lub 18 445 03 77.

Z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie wystartował śmigłowiec, który zostanie wykorzystany do poszukiwań zaginionego Józefa Radziaka. – Informuje asp. Iwona Grzebyk-Dulak Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. W poszukiwania zaangażowanych jest wielu policjantów z Nowego Sącza i Grybowa oraz policyjny pies tropiący.

/KMP Nowy Sącz