Przejdź do treści


Wyjątkowy prezent dla mamy, która kocha gotować

Mom with daughter on kitchen.

Matki to strażniczki domowego ogniska, które zawsze dbają o to, aby ich bliskim niczego nie brakowało. Okazje, takie jak Dzień Mamy, urodziny czy święta, to idealny moment, aby podziękować rodzicielce za trud wychowania. Co kupić mamie, która uwielbia gotować? Zamiast kolejnych garnków czy fartuszka ze śmiesznym napisem, postaw na przeżycia, które każda kobieta zapamięta na długo.

Niewidzialna kolacja

Na pierwszy ogień idzie propozycja niewidzialnej uczty, czyli doświadczenia, które cieszy się rosnącą popularnością wśród wszystkich miłośników wyszukanych smaków. Jak wygląda kolacja w ciemności? W zaciemnionej sali osoby korzystające z atrakcji degustują pyszne potrawy – przystawkę, danie główne i deser. Wszechogarniająca ciemność sprawia, że uczestnik nie widzi, co ma na talerzu. Dzięki temu może wyostrzyć inne zmysły, takie jak smak i węch. Voucher na niewidzialną kolację to świetny prezent dla mamy, która nie boi się nowych, kulinarnych wyzwań. Zaproś mamę na tę wyjątkową ucztę lub podaruj jej voucher na dwojga, z którego skorzysta z wybraną osobą towarzyszącą.

Warsztaty kulinarne

Voucher na warsztaty kulinarne to bardzo oryginalny upominek, który z pewnością wzruszy obdarowaną. Inwestując w rozwój swojej mamy, pokażesz, jak bardzo wspierasz jej pasję. Jaki kurs wybrać? Oferta jest bardzo szeroka, pamiętaj jednak, aby tematykę warsztatu jak najlepiej dopasować do potrzeb i zainteresowań adresatki. Jeśli mama uwielbia kuchnię włoską, z pewnością spodobają się jej warsztaty wyrobu domowego makaronu. W Twojej rodzicielce drzemie talent cukierniczy? Podaruj jej voucher na kurs robienia fit tortów lub słodkie warsztaty czekoladowo-pralinowe.

Eleganckie degustacje

Degustować można nie tylko jedzenie, ale również trunki. Eleganckie degustacje wina, połączone ze zwiedzaniem winnicy i spotkaniem z sommelierem, to świetna atrakcja dla każdego miłośnika tego napoju. Co więcej, podczas wizyty w winnicy osoba obdarowana nauczy się dobierać wino do konkretnych potraw. Wyniesiona ze spotkania wiedza z pewnością zaowocuje w przyszłości, kiedy mama będzie przygotowywać uroczystą kolację dla całej rodziny.

Kolacja na wysokości

To przeżycie zostanie w pamięci obdarowanej na bardzo długi czas! Kolacje na wysokości są atrakcją dla odważnych i tych, którzy nie mają lęku wysokości. O co chodzi? Sprawa jest prosta – adresatka prezentu siada przy pięknie zastawionym stole, a do fotela zapinana jest pasami bezpieczeństwa. Następnie wraz z pozostałymi uczestnikami kolacji unosi się na specjalnej platformie na wysokość 50 metrów, aby w objęciach przestworzy skosztować wyjątkowych dań, przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy. Pięknie widoki i niezwykłe kulinarne doznania gwarantowane! Możliwość realizacji tego wyjątkowego prezentu dostępna jest już w kilku miastach w Polsce, między innymi w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.