Przejdź do treści


Wójt Łososiny podziękował staroście i Zarządowi Powiatu Nowosądeckiego za inwestycje

Budowa chodników i dofinansowanie zakupu samochodu dla komisariatu Policji w Łososinie Dolnej, to tylko niektóre inwestycje, za które wójt gminy Łososiny Dolnej podziękował dzisiaj staroście Markowi Pławiakowi i Zarządowi Powiatu Nowosądeckiego.Radni i sołtysi działający na terenie Łososiny Dolnej spotkali się na sesji i podsumowali rok. Wśród gości nie zabrało starosty nowosądeckiego Marka Pławiaka, a także parlamentarzystów: wiceministra finansów Wiesława Janczyka, senatora Stanisława Koguta i posła Arkadiusza Mularczyka.

Wspieramy wójtów i burmistrzów, którzy mają dobre pomysły i potrzebują pomocy finansowej, żeby je zrealizować. Wójt Stanisław Golonka zalicza się do tej grupy – ma gotowe projekty dotyczące rozbudowy czy modernizacji infrastruktury, a także projekty w zakresie kultury czy edukacji. Współpracujemy ze wszystkimi gminami przy budowie chodników i innych inwestycjach drogowych – powiedział starosta Marek Pławiak.

Radni dzielili się swoimi spostrzeżeniami z parlamentarzystami i mówili o tegorocznych sukcesach. Na zakończenie spotkania wysłuchali koncertu grupy Jakubkowianie.

źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu