Przejdź do treści


Wkrótce otwarcie pierwszego sklepu TK Maxx w Nowym Sączu!

Otwarcie TK Maxx w Nowym Sączu

Już niebawem w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu przy ul. Lwowskiej 80 otworzy się pierwszy sklep TK Maxx w mieście. Pod jednym dachem klienci znajdą aż sześć działów z perełkami znanych marek i światowych projektantów w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

TK Maxx działa w oparciu o unikatowy model off-price, który polega na sprzedaży markowych produktów w okazyjnych cenach. Do grona szczęśliwców, którzy już wkrótce będą mogli odkrywać designerskie perełki taniej dołączą mieszkańcy Nowego Sącza. W nowosądeckiej Galerii Trzy Korony pojawi się dwupiętrowy sklep marki, a w nim fantastyczne ubrania, stylowe akcesoria, doskonałej jakości torebki i wyjątkowo oryginalne produkty dla domu pochodzące z przeróżnych zakątków świata. W ofercie sklepu będzie można znaleźć wygodne obuwie, dzięki któremu wiosenne spacery staną się jeszcze przyjemniejsze, a także eleganckie okrycia wierzchnie i ubrania z kwiecistymi motywami, które sprawią, że od razu poczujemy więcej pozytywnej energii. Wielbiciele wnętrzarskich perełek na pewno zwrócą uwagę na piękne donice, wazony o ciekawych kształtach czy lniane tekstylia w pastelowych barwach – produkty idealne na powitanie wiosny.

Jak mówi Marta Korona-Kij, kierownik nowego sklepu TK Maxx w Galerii Trzy Korony:
„Wiem, że mieszkańcy Nowego Sącza i okolic od dawna czekali na nasz sklep, dlatego bardzo się cieszę, że niebawem będą mieli okazję zapolować na markowe perełki i unikatowe produkty z całego świata taniej. Nowe dostawy będą docierać do sklepu regularnie, więc klienci przy okazji wizyt
w TK Maxx będą mogli stale odkryć coś nowego.”

O TK Maxx:
TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji. TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc.

Otwarcie TK Maxx w Nowym Sączu

/źródło: Senior Account Executive