Przejdź do treści


„Wielki Buzz Grow” – Spektakl Teatru Scena M w MOK

Wielki Buzz Grow

13 grudnia o godz. 17:00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu odbędzie się spektakl „Wielki Buzz Grow” w wykonaniu Teatru Scena M, w reżyserii Małgorzaty Przędzak. Familijny spektakl muzyczny, przeznaczony dla widzów w wieku od 7 do 107 lat!

Wielki Buzz Grow zanim stał się superbohaterem był po prostu… bazgrołem. Ale przeszedł długą drogę, żeby uwierzyć w sens swojego istnienia. Bez względu na to, kto nas stworzył i co o nas myśli, niezależnie od tego, jak wyglądamy – mamy wpływ na to, czy będziemy szczęśliwi, szczególnie jeśli doświadczymy odrobiny miłości. Bo każdy z nas jest przecież wyjątkowy i niepowtarzalny, a to najważniejsze! Sztuka opowiada o dorastaniu, dojrzewaniu i przemijaniu, ale też o rzeczach nieprzemijających, takich jak pamięć, sztuka, miłość. Wraz z Buzz Growem wędrujemy od dziecięcej frustracji, przez młodzieńczy bunt aż do finału – czy będzie happy i czy będzie end?

Występują: Martyna Mól, Aniela Gajdosz, Emma Marciniak, Marcin Turek, Ela Piech, Aleksandra Surma, Aleksandra Małota, Weronika Rolka, Paulina Dyl, Jakub Stężowski