Przejdź do treści


W piątek w Nowym Sączu startuje Festiwal Piwa

Festiwal Piwa w Nowym Sączu

Już w najbliższy piątek o godz. 16:00 na rynku rozpocznie się impreza kulturalno–rozrywkowa pod nazwą Festiwal Piwa w Nowym Sączu.

Festiwal rozpocznie się już jutro, 18 października o godz. 16:00, od inauguracji festiwalu piwa kraftowego i potrwa aż do niedzieli. Organizatorzy zapewnili liczne atrakcje, na nowosądeckim rynku pojawią się miedzy innymi food trucki, będzie można także posłuchać regionalnych zespołów folklorystycznych a także pograć w warcaby i inne gry.

Sobota
W sobotę, 19 października, o 15:00 rozpocznie się blok imprez. Na scenie przy ratuszu zobaczymy zespoły folklorystyczne: Sądeczanie i Lachy oraz solistkę Annę Szlagowską. Rozrywkowym przerywnikiem będzie konkurs w przeciąganiu liny. Wieczór zakończy projekcja komedii sensacyjnej w reżyserii Juliusza Machulskiego pt. Vinci. Początek projekcji – godz. 20:00.

Niedziela
W niedzielę, 20 października, festiwalowe imprezy rozpoczną się o 13:00. Organizatorzy zapraszają na prezentację wozu strażackiego i przejazd kolumny motocykli ulicami Nowego Sącza w wykonaniu grupy Motosącz. Popołudnie zakończą występy zespołów: breakdance Outside Crew i folklorystycznego Dolina Dunajca.

Na wydarzenie zaprasza Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel.

/źródło: UM NS