Przejdź do treści


W piątek rusza remont ul. Barskiej na odcinku od ul. Lwowskiej do Al. Sucharskiego

Remont ul. barskiej - Mapa: Google.com

W najbliższy piątek (20 kwietnia rozpocznie się remont ul. Barskiej na odcinku od ul. Lwowskiej do Al. Sucharskiego. Prace zostały podzielone na trzy etapy.

W I etapie roboty prowadzone będą na odcinku od ul. Lwowskiej do ul. Paderewskiego (nastąpi zamknięcie tego fragmentu ulicy od godz. 9:00 w piątek) z możliwym przejazdem przez skrzyżowanie ulic Barskiej i Paderewskiego.

W etapie II roboty prowadzone planowane są na odcinku od ul. Lwowskiej do ul. Paderewskiego oraz od ul. Paderewskiego do Al. Sucharskiego. 23 kwietnia (poniedziałek) nastąpi zamknięcie odcinka ul. Paderewskiego – Al. Sucharskiego z możliwością przejazdu przez skrzyżowanie ulic Paderewskiego i Barskiej na kierunku Paderewskiego – Broniewskiego.

W etapie III po zakończeniu prac na pozostałych etapach nastąpi zamknięcie skrzyżowania ulic Barskiej i Paderewskiego. Remont będzie polegał na wykonaniu frezowania nawierzchni bitumicznej, regulacji krawężników oraz położeniu nowych warstw bitumicznych na całym odcinku jezdni. Ponadto zostaną wykonane nowe zatoki postojowe.

Objazdy będą prowadzone następującymi ulicami: objazd główny – ulicami Lwowską – Broniewskiego – Batalionów Chłopskich do Al. Sucharskiego. Objazdy podczas poszczególnych etapów robót: będzie możliwy przejazd na linii ulic Paderewskiego – Broniewskiego. Podczas wykonywania prac na skrzyżowaniu ulic Barskiej i Paderewskiego będzie obowiązywał nakaz skrętu w ul. Naściszowską oraz poruszanie się objazdem głównym. Czas trwania remontu – 14 dni.

Informacje o zmianach kursowania komunikacji zbiorowej będą dostępne na przystankach autobusowych. Szczegóły na stronie: www.mzd.nowysacz.pl.