Przejdź do treści


Uwaga! Utrudnienia na trzech drogach powiatowych

  • Opublikowano:
  • Autor:
Remonty drogi - Fot. Archiwum

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje o utrudnieniach związanych z remontami dróg, które będą występowały w najbliższych dniach w Kamionce Wielkiej, Frycowej oraz miejscowości Czyrna.

W dniach 28 i 29 października w godz. 8:00 – 18:00 będą prowadzone prace związane z modernizacją drogi powiatowej w miejscowości Kamionka Wielka. W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku 1,2 km – brak objazdu.

28 października w godz. 8:00 – 16:00 będą prowadzone prace związane z przebudową drogi powiatowej Frycowa – Złotne w miejscowości Frycowa. Droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku 890 metrów – brak objazdu.

W dniach od 27 do 29 października w godz. 8:00 – 18:00 będzie remontowana droga powiatowa Berest – Mochnaczka Wyżna w miejscowości Czyrna. Droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z drogą gminną do miejscowości Izby do granicy miejscowości Czyrna i Mochnaczka Wyżna. Proponowany objazd drogą krajową nr 75 i drogą wojewódzką nr 981.

Jak informuje Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu  – W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych termin zamknięcia drogi może ulec zmianie.