Przejdź do treści


Turniej Rodzin w hali MOSiR

Turniej Rodzin - źródło: palacmlodziezy.pl

Pałac Młodzieży, Urząd Miasta Nowego Sącza oraz Stowarzyszenie Miłośników Zespołu Regionalnego “Sądeczoki” serdecznie zapraszają na XV Turniej Rodzin. Impreza odbędzie się 3 grudnia (sobota) o godz. 16:00 w hali sportowej przy ul. Nadbrzeżnej. Będzie wiele ciekawych konkursów dla całej rodziny, występów artystycznych, atrakcyjnych nagród i niespodzianek.

Tradycyjnie jak co roku, w okresie mikołajkowym sądeckie rodziny spotkają się w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, aby wziąć udział w licznych konkurencjach “Turnieju Rodzin”. Spośród rywalizujących rodzin w składzie mamy, taty i dziecka do lat 15 jedna zostanie zwycięzcą turnieju. Tegoroczny program z pewnością dostarczy wszystkim uczestnikom i publiczności świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Uczestników turnieju czekają cenne nagrody. Organizatorzy nie zapomnieli również o publiczności, dla której przygotowano liczne niespodzianki. Na nasze rodzinne spotkanie ma przybyć sam święty Mikołaj. Wystąpią zespoły z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu.

Źródło: palacmlodziezy.pl