Przejdź do treści


Trzy produkty firmy FAKRO nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich

Okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect² - FAKRO Sp. z o.o.

Aż trzy produkty firmy FAKRO z Nowego Sącza zostały nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się w dniach 7 -10 lutego, to od wielu lat najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, które rokrocznie gromadzi niemal 45 000 zwiedzających. Wydarzeniem towarzyszącym są Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH.
Cztery targowe dni w Poznaniu skierowane do handlowców, architektów, wykonawców i inwestorów stanowią źródło inspiracji i motywator do zawierania nowych kontaktów i kontraktów biznesowych. W programie znajdują m.in. dynamiczne i interaktywne strefy dające możliwość poznania, własnoręcznego sprawdzenia zalet prezentowanego innowacyjnego sprzętu budowlanego, narzędzi i materiałów. Gwiazdą, która odwiedzi tegoroczną BUDMĘ, będzie hiszpański architekt Fernando Menis, autor nagradzanego projektu CKK Jordanki w Toruniu.
W niemal wszystkich pawilonach MTP swoje produkty i usługi, zaprezentuje blisko tysiąc firm. Najciekawsze z nich zostały zgłoszone do walki o nagrodę Złoty Medal MTP. Spośród nadesłanych zgłoszeń, Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka, dyrektora Instytutu Konstrukcji Budowlanych, Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej, wybrał i uhonorował medalami targów BUDMA 26 produktów oraz medalami targów WinDoor-tech – 3 produkty. Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryterium, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.
Nagrodzone produkty firmy FAKRO:
Supertermoizolacyjne schody strychowe LTK Energy

Schody typu LTK Energy to nowa generacja supertermoizolacyjnych schodów strychowych przeznaczonych do montażu w budynkach gdzie występuje duża różnica temperatur pomiędzy pomieszczeniem użytkowym a nieużytkowym strychem. Zastosowane w schodach innowacyjne rozwiązania zapewniają wysoki komfort użytkowania a supertermoizolacyjna klapa doskonale chroni przed stratami ciepła, dzięki czemu schody LTK polecane są do domów energooszczędnych gdzie duży nacisk położony jest na zminimalizowanie strat ciepła.
 
 
Okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect²

Nowe okno FPP-V preSelect2 to rozwinięcie koncepcji poprzedniej wersji unikatowego okna uchylono-obrotowego. Teraz w oknie preSelect2 skrzydło uchylane jest prawie o 30% więcej – aż do kąta 45°. Modyfikacja dotyczy także zmiany umiejscowienia przełącznika w oknie preSelect2. W nowej wersji przełącznik umiejscowiony jest w dolnej części ościeżnicy co zwiększa komfort i łatwość obsługi. Dzięki zastosowanym modyfikacjom w konstrukcji innowacyjnych okuć możliwe wykonanie jest dużych rozmiarów okien jak np. 134x160cm
Drzwi podnoszono-przesuwne HST-Sky

Drzwi podnoszno-przesuwne HST-Sky firmy FAKRO to nieograniczony widok. Dzięki specjalnej konstrukcji, szyba stałego, nie jezdnego skrzydła, zamocowana jest bezpośrednio w ościeżnicy dając tym samym znacznie większą powierzchnię przeszklenia. Drzwi HST-Sky firmy FAKRO to jedyny tego typu produkt na rynku. Drzwi te posiadają wszystkie najnowsze rozwiązania zintegrowane w 1 produkt, dając tym samym najwyższą jakość i komfort obsługi.
Stoiska firmy FAKRO na Międzynarodowych Targów Poznańskich
Pawilon 5 stoisko 79 i 80
Pawilon 7 stoisko 26
Dodatkowe informacje: www.budma.pl