Przejdź do treści

Trwają remonty dróg powiatowych. Sprawdź, którędy od jutra nie przejedziesz

Remonty drogi - Fot. Archiwum

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w czwartek, 3 grudnia 2020 r., będą prowadzone prace związane z remontem nawierzchni na drodze powiatowej Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów.

W związku z tym droga będzie zamknięta dla ruchu w tym dniu w godz. 7.00 – 17.00 na odcinku od oczyszczalni ścieków w Cieniawie do skrzyżowania z drogą powiatową Ptaszkowa – Ptaszkowa. Objazd drogą powiatową Ptaszkowa – Ptaszkowa i drogą krajową nr 28 lub drogami gminnymi.

W dniach 4, 5, 7, 8 grudnia 2020 r. w godz. 7.00 – 17.00 będą prowadzone roboty związane z układaniem nowej nawierzchni na drodze powiatowej Nowy Sącz – Florynka. W związku z tym, droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Kamionka Wielka – Kamionka Wielka do skrzyżowania z drogą powiatową Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów. Objazd drogą krajową nr 28, drogą wojewódzką nr 981 i drogą powiatową Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów.

W dniach 3, 4, 5 grudnia 2020 r. w godz. 8.00 – 17.00 będą prowadzone prace związane z układaniem nowej nawierzchni na drodze powiatowej Podegrodzie – Mokra Wieś. W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu w w/w terminie na odcinku od skrzyżowania z drogą gminną Podegrodzie – Gostwica do pętli autobusowej w Mokrej Wsi. Objazd drogami powiatowymi Stadła – Długołęka – Przyszowa i Siekierczyna – Naszacowice lub drogami gminnymi.

/źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu