Przejdź do treści


Trwają poszukiwania świadków kolizji drogowej w Trzetrzewinie

Fot. Spotted Nowy Sącz

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu szukają świadków kolizji drogowej, do której doszło 16 czerwca w miejscowości Trzetrzewina.

Fot. Spotted Nowy Sącz

Fot. Spotted Nowy Sącz

16 czerwca (w niedzielę) około godziny 19:10 w Trzetrzewinie na drodze krajowej nr 28, kierowca TIRa z czerwoną naczepą, podróżujący w kierunku Nowego Sącza, podczas wykonywania manewru wymijania, doprowadził do zderzenia bocznego z samochodem osobowym marki Seat. Kierujący samochodem ciężarowym nie udzielił pomocy poszkodowanej kobiecie i odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Nowego Sącza.

– ,,Tir” poruszał się od Limanowej w Stronę Sącza, ja jechałam od Nowego Sączą w stronę Limanowej. Miałam bardzo dużo szczęścia, mogło się to o wiele gorzej skończyć! – relacjonuje poszkodowana kobieta, której pomogli przypadkowi przejezdni.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą o pomoc do ewentualnych świadków tego zdarzenia lub osób, które posiadają na jego temat jakąkolwiek wiedzę. Osoby te proszone są o kontakt pod numerem telefonu: (18) 442 43 52 lub po numerem alarmowym 997/112.

/Fot. Spotted Nowy Sącz